Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Možná i díky ní vydalo v loňském roce ruské ministerstvo vnitra sérii doporučení, která varují před nebezpečností zachycování selfies.

Mladá Ruska si ale s loňskou kampaní, která zdůrazňovala nebezpečnost focení autoportrétů v extrémních situacích a na extrémních místech, zřejmě příliš hlavu neláme. Ruská fotografka Angela Nikolau už nějakou dobu šokuje fanoušky na svém profilu na sociální síti fotografiemi, nad kterými se doslova tají dech.

« REKLAMA »

Angela se netají tím, že má ráda nové výzvy a dobrodružství, což se koneckonců promítá i v jejích selfies nebo aranžovaných fotografiích, o jejichž zachycení zpravidla požádá někoho jiného Balancování na okraji střechy mrakodrapu tak vypadá v jejím podání jako hračka, stejně jako líbačka s přítelem v několikadesítekmetrové výšce, ale každopádně se nepokoušejte její kousky napodobovat. Aby nemuselo české ministerstvo vnitra nedejbože také vydat nějakou užitečnou kampaň.

roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-6roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-1roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-13roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-12roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-11roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-10roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-9roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-8roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-7roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-5roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-4roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-3roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-2

Zdroj: BoredPanda

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »