Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Hranice v Evropské unii už sice představují jen čáry na mapách, ale to neznamená, že hraniční přechody neexistují.

A ony nejenomže existují, ale navíc dokáží být také setsakramentsky romantické. Kdo by to byl řekl, že by se kromě významných a profláknutých evropských turistických míst vyplatilo cestovat cíleně po hranicích. Nemyslíme tím nutně vždy jen ty oficiální hraniční přechody, ale také místa, na nichž jsou státní hranic opravdu jen čarou oddělující jinak pospolitou krajinu. Některé snímky totiž svou jedinečností, jednoduchostí a krásou prostě berou dech.

« REKLAMA »

Pokud se vám při vaší dovolené naskytne možnost, určitě na státní hranice vyrazte, třeba se vám poštěstí zachytit podobný výhled jako na níže uvedených fotografiích.

hranice2hranice3hranice4hranice5hranice7hranice8hranice10hranice11hranice12hranice13hranice14hranice15hranice17hranice18hranice19hranice20hranice21hranice22hranice23hranice24hranice25hranice26hranice27hranice28hranice30hranice31hranice32hranice33hranice34hranice35

Zdroj: Bored Panda

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »