Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Irsko je úžasná země. A to nejenom díky nesčetnému množství zálivů, ostrůvků, údolí a útesů. Patří k němu i unikátní historie, kultura a mytologie. Krásné fotografie ukazují, proč stojí za to navštívit tuto zemi.

Každý hrad, větrný mlýn či obyčejná cestička mají svou vlastní legendu, která se předává z generace na generaci. Vypadá to, že přírodní terén zeleného ostrova byl vytvořen přímo pro milovníky samoty. Nepříznivé počasí, silné větry i během léta, opuštěné útesy a divočina orámovaná rebelskými vlnami Atlantického oceánu drží davy turistů daleko.

« REKLAMA »

Užijte si nádhernou přírodu a zajímavou historii s pintou Guinessu v ruce a zaposlouchejte se do tradiční irské hudby.

AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-01AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-02AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-03AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-04AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-05AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-06AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-07AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-08AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-09AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-10AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-11AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-12AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-13AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-14AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-15AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-16AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-17AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-18AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-19

Zdroj: Architecture and Design

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »