Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Ilustrace plné kontroverze, jejichž autorkou je polský výtvarník Igor Morski vytvářejí přinejmenším příležitost k zamyšlení se.

Spolumajitel společnosti Morski Studio Graficzne vytvořil sérii surrealistických děl, které přinášejí skryté poselství. Igor Morski úspěšně absolvoval obor interiérové architektury a průmyslového designu na vyšší odborné škole v Poznani, později se živil jako ilustrátor v tištěných médiích. Své vlastní grafické studio si Morski otevřel v roce 1995.

« REKLAMA »

Igor Morski vysvětluje, jak jeho posun k surrealistickému stylu ovlivnila práce pro magazín Wprost: „Musím říct, že na mě udělalo skvělý dojem zejména to, že lidé neuměli pracovat s Photoshopem, a spousta ilustrací tak vznikala naprosto přirozeně, bez dodatečných vylepšujících zásahů. Tyto ilustrace se tedy dají pokládat za opravdové a jedinečné,“ uvedl a dodal, že velmi dobrým příkladem takovýchto zásahů byly speciálně fotomontáže s politiky.

Vytváření pravých a nefalšovaných ilustrací vneslo do tvorby Igora Morského podle jeho slov realismus. A jeho snaha obrátit vše naruby jej dovedla až k surrealistickému stylu, který si můžete prohlédnout v následujících ilustracích. Odhalíte poslání, které je v každé ilustraci ukryto?

AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-01AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-02AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-03AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-04AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-05AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-06AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-07AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-08AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-09AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-10AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-11AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-12AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-13AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-15AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-16AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-17AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-18AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-19AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-21AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-23AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-24AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-25AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-28AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-30AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-31AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-32AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-33AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-38AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-40AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-41AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-42AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-45AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-46AD-Surreal-Illustrations-Poland-Igor-Morski-47Zdroj: Architecture and Design

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »