Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Většina z nás vnímá záchod jako nutnost, kam si odběhneme, pokud máme potřebu, a po spláchnutí utíkáme zpátky do všedního světa a shonu. Pro mnohé je však toaleta oázou klidu, kde si mohou například číst oblíbenou knihu, brouzdat po internetu nebo jen tak rozmýšlet. Co tam děláte, necháme už na vás. Víme ale, co byste dělali na těchto záchodech. Vsadíme se, že byste dlouze čučeli na ty výhledy, které vám tento jinak všední prostor nabízí. Koho by to bylo napadlo, že si může ze záchoda prohlížet hory nebo sledovat zápas. Prostě paráda… Pak se nemůžeme divit těm dlouhým frontám před ním.

midway-12014-11-21-114245__880amazing-toilet-views-around-the-world__880amazing-toilet-views-around-the-world-28__880amazing-toilet-views-around-the-world-71__880califocasablancačína-1finskohamburgjapanjužnakolinkomerzbanklaoslaos2malmomelbornemidway-1Neemrana-Fort-Palace-png__880perupittsbusrghpolandsharpšvajcusavegasvegasvrchwestern-australia

Foto: boredpanda.com

« REKLAMA »
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »